4
5
Fetels izcīna Eiropas GP izcīņas "pole position"
Publicēts 27. jūnijā, 2011.
Pirmās formulas (F-1) sezonas astotā posma - Eiropas "Grand Prix" - kvalifikācijas sacensībās sestdien uzvarēja sasniedza pašreizējais pasaules čempions un kopvērtējuma līderis vācietis Sebastjans Fetels no "Red Bull" komandas.

Tādējādi Fetels uzvarējis septiņās no astoņām šīs sezonas kvalifikācijas sacensībām.

Vācietis trešajā sesijā uzrādīja laiku minūte un 36,975 sekundes, samērā pārliecinoši par 0,188 sekundēm apsteidzot savu komandas biedru Marku Vēberu no Austrālijas.

Trešo vietu ieņēma "McLaren-Mercedes" vienības britu pilots Lūiss Hamiltons, bet ceturtais palika spānis Fernando Alonso no "Ferrari" komandas.

No piektās pozīcijas sacensības uzsāks Alonso brazīliešu komandas biedrs Felipe Masa, bet sestais startēs otrs "McLaren-Mercedes" vienības pilots Džensons Batons.

Čempionāta kopvērtējumā pēc septiņiem posmiem Fetels ar 161 punktu nostiprinājies pirmajā vietā. Ar 101 punktu otrais ir Batons, bet trešajā pozīcijā ar 94 punktiem ir Vēbers.

Tikmēr Konstruktoru kausā līderi ar 255 punktiem ir "Red Bull", bet pie 186 punktiem tikusi "McLaren-Mercedes" komanda. Labāko trijnieku noslēdz "Ferrari", kas septiņos posmos tikusi pie 101.