Profesija: tehniķis

Interesē viss par un ap auto

Arhīvs
Jūlijs, 2020
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
Mini dodas uz Dakāru
Publicēts 8. decembrī, 2010.
Nākamgad Dakāras rallijreidā Monster Energy X-Raid Team komandas sastāvā brauks ne tikai speciāli būvēti BMW X3, bet arī speciāli sagatavots Mini All4 Racing.

Britu Autosport raksta, ka X Raid komandas direktors Svens Kvandts jau pagājušā gada vasarā sāka apsvērt Mini rallijreidu mašīnas būvēšanas lietderību, taču tikai šā gada nogalē pēc pārrunām ar Magna Steyr un BMW par to, vai Mini Countryman rallijreidu mašīna varētu būt piemērots kandidāts BMW X3 CC aizstāšanai, pieņemts galīgais lēmums par All4 Racing konstruēšanu un būvēšanu.

Autosport informācija liecina, ka Mini All4 Racing pirmos testus aizvadīs nākamnedēļ Francijā, bet pēc tam tiks nogādāts Dienvidamerikā, kur tiks veikta pēdējā sagatavošanās un tehniskās atbilstības pārbaudes.

Mini All4 Racing ir apgādāts ar BMW X3 CC rallijreidu automobiļa twin turbo dīzeļdzinēju, kurš attīsta 315 ZS un 710 Nm. Tas ir vairāk nekā iepriekšējiem X3 CC, kuri gada sākumā Dakāras rallijreidu beidza ceturtajā un piektajā vietā aiz Volkswagen Race Touareg trijotnes ar Karlosu Sainsu priekšgalā.

"Mums bija ļoti maz laika pēc lēmuma pieņemšanas līdz brīdim, kad jābūt gatavam auto. Tomēr mēs esam pārliecināti, ka Mini All4 Racing arī tāpat būs konkurētspējīgs," - tā Kvandts. "Salīdzinot ar X3 CC, Mini būs labāka vadāmība, jo auto ir īsāks un mums arī izdevās konstrukcijā pārvietot daudzas mazās detaļas, kas ļāva pazemināt smaguma centru."

Redzamība un iekāpšanas/izkāpšanas komforts neesot salīdzināms ar X3 CC, turpretim ventilācijas sistēma ir līmenī un X Raid direktors ar kopējiem sasniegumiem vienalga ir apmierināts.

Par to, vai Mini All4 Racing attaisnos uz to liktās cerības, varēsim pārliecināties jau pavisam drīz, kad ar to Argentīnas un Čīles bezceļos par uzvaru cīnīsies franču sportists un piektās vietas ieguvējs iepriekšējā Dakāras rallijreidā, Gerlēns Šišerī. Dakāras rallijreids sāksies ar startu Buenosairesā 1. janvāra rītā un tam sekojošu 377 kilometrus garu posmu līdz pirmajai nometnei.

 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: