Profesija: tehniķis

Interesē viss par un ap auto

Arhīvs
Aprīlis, 2020
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
Pašvaldības saņems 79 Mercedes-Benz autobusus skolēnu pārvadāšanai
Publicēts 27. jūlijā, 2010.
Vakar, 26.jūlijā, SIA Domenikss Auto tirdzniecības centrā no­tika svinīga parakstīto līgumu apmaiņa starp Valsts reģionālās attīstības aģentūru (VRAA) un SIA Domenikss par Latvijas – Šveices sadarbības programmas līdz­fi­nan­sē­tā projekta „Pašvaldību aktivitāšu īstenošana, lai no­dro­ši­nā­tu skolēnu pārvadāšanu un ar to saistītos atbalsta pasākumus” pirmajā un tre­ša­jā iepirkuma daļā paredzēto autobusa piegādi.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem Domenikss pirmajā iepirkuma daļā 27 paš­valdī­bas nodrošinās ar 37 Mercedes-Benz Sprinter 516 CDI autobusiem, kuros ir 19 pa­sa­žieru sēdvietas un viena autobusa cena ir Ls 34223,08 (t.sk.PVN). Savukārt trešajā ie­pir­kuma daļā 35 pašvaldībām Domenikss piegādās 42 Mercedes-Benz Intouro au­tobusus, kuros ir 40 sēdvietas un viena autobusa cena ir Ls 136779,73 (t.sk.PVN).  

Re­ģi­onālās attīstības un pašvaldību lietu ministre Dagnija Staķe uzsvēra, ka šobrīd visas pašvaldības, kuras ir lūgušas atbalstu skolēnu pārvadājumiem, to saņems. „Latvijas-Šveices sadarbības projekta ietvaros iepirktie autobusi ir daļa no tiem, kuri nākotnē vedīs skolēnus uz skolām. Papildus šiem autobusiem pašvaldības šogad varēs iegādāties autobusus par Sociālās drošības tīkla stratēģijas līdzekļiem. Tādējādi visas pašvaldības, kurām skolēnu pārvadājumiem ir nepieciešami autobusi, tos saņems,” norādīja ministre Dagnija Staķe.

Pirms svinīgās parakstīto līgumu apmaiņas VRAA direktors Māris Krastiņš izteica gandarījumu un uzsvēra, ka „šodien tiek pabeigts būtisks darba posms un ceru, ka vairs neradīsies nekādi birokrātiski šķēršļi, lai jau šogad un, iespējams pat rudenī, pašvaldības saņemtu tik ilgi gaidītos autobusus skolēnu pārvadāšanai”.

Svinīgajā pasākumā tika prezentēts Mercedes-Benz Intouro au­tobusa modelis, kuru aplūkot varēja ikviens interesents. SIA Domenikss valdes priekšsēdētāja Benita Sadauska norādīja: “Mums ir patiess prieks, ka Latvijas pašvaldības un skolēni beidzot tiks pie jauniem, skaistiem, kvalitatīviem un drošiem autobusiem. Mūsu izredzes uzvarēt nodrošināja mūsu izcilais produkts – Mercedes-Benz izcilā kvalitāte, drošība visaugstākajā līmenī, ievērojams kalpošanas ilgums, kā arī zemas ekspluatācijas izmaksas. Mēs turpināsim rūpīgi un cītīgi strādāt, lai novadu pašvaldības autobusus varētu saņemt pēc iespējas drīzākā laikā”. 


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: